Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Lublin

20-607 Lublin, ul. Wallenroda 4C (III P)
tel.: 81 528-43-01, fax: 81 528-43-02
e-mail: info@biznespozyczka.eu

 

Janusz Hawrył - Dyrektor Działu Instrumentów Finansowych
tel.: 81 528-43-01
e-mail: janusz.hawryl@lfr.lublin.pl

 
Michał Błonka - Z-ca Dyrektora Działu instrumentów Finansowych/Koordynator projektów
tel.: 81 528-43-25
e-mail: michal.blonka@lfr.lublin.pl

Zespół Sprzedaży

Dorota Pazik - Kierownik Zespołu Sprzedaży
tel.: 81 528-43-24
tel. kom.: 607 551 664
e-mail: dorota.pazik@lfr.lublin.pl

Tomasz Palczewski - Doradca Klienta
tel.: 81 528-43-03
tel kom.: 607 508 602
e-mail: tomasz.palczewski@lfr.lublin.pl

 

Michal Rychter  - Doradca Klienta
tel.: 81 528-43-04
tel kom.: 661 407 708
e-mail: michal.rychter@lfr.lublin.pl

 

Magdalena Głaz  - Doradca Klienta
tel.: 81 528-43-05
tel kom.: 601 426 993
e-mail: magdalena.glaz@lfr.lublin.pl

 

Analitycy kredytowi


Renata Okapa - Kierownik zespołu
tel.: 81 528-43-13
e-mail: renata.okapa@lfr.lublin.pl

Małgorzata Musik - Analityk kredytowy
tel. 81 528-43-14
e-mail: malgorzata.musik@lfr.lublin.pl

 

Joanna Kondraciuk - Analityk kredytowy
tel.: 81 528-43-15
e-mail: joanna.kondraciuk@lfr.lublin.pl

 

Joanna Szczepanik - Analityk kredytowy
tel.: 81 528-43-15
e-mail: joanna.szczepanik@lfr.lublin.pl

 


Zespół Wsparcia

 

Daria Klimek - Kierownik Zespołu Wsparcia
tel.: 81 528-43-06
e-mail: daria.klimek@lfr.lublin.pl

 

Barbara Ścirka - St. specjalista ds. obsługi pożyczek,
tel.: 81 528-43-16
e-mail: barbara.scirka@lfr.lublin.pl

Monika Kuziuk - St. specjalista ds. obsługi pożyczek,
tel.: 81 528-43-08
e-mail: monika.kuziuk@lfr.lublin.pl

Magdalena Chęć - St. specjalista ds. obsługi pożyczek,
tel.: 81 528-43-18
e-mail: magdalena.chec@lfr.lublin.pl

 

Żaneta Włóka - St. specjalista ds. obsługi pożyczek,
tel.: 81 528-43-26
e-mail: zaneta.wloka@lfr.lublin.pl

Agnieszka Grabowska - Specjalista ds. obsługi pożyczek,
tel.: 81 528-43-19
e-mail: agnieszka.grabowska@lfr.lublin.pl

 

Aneta Barbucha - St. specjalista ds. obsługi pożyczek,
tel.: 81 528-43-11
e-mail: aneta.barbucha@lfr.lublin.pl

 

Joanna Krzywicka - St. specjalista ds. windykacji
tel.: 81 528-43-10
e-mail: joanna.krzywicka@lfr.lublin.pl


Edyta Skałecka-Komsta - St. Specjalista ds. obsługi sekretariatu
tel.: 81 528-43-01
e-mail: edyta.skalecka-komsta@lfr.lublin.pl

 

 

 

 

 

Masz Pytania? Napisz!
Imię i nazwisko
Twój E-mail
Telefon
Powiat
Treść wiadomości
token
© Biznes Pożyczka - 2012. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 35652