Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka

 

     

Bank Gospodarstwa Krajowego realizuje Projekt: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka, mający na celu wspieranie rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, działających w branży turystycznej oraz okołoturystycznej w Polsce Wschodniej, z wykorzystaniem instrumentów finansowych. Środki finansowe na realizację Projektu pochodzą z wycofywanego wkładu Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 – 2013 wniesionego do projektu „Reporęczenia i pożyczki szansą na zwiększenie finansowania zewnętrznego MSP. Instrumenty wsparcia funduszy poręczeniowych i pożyczkowych w Polsce Wschodniej”, którego realizację bank zakończył we wrześniu 2016 roku. Dysponentem środków, przeznaczonych na wdrożenie Projektu jest Minister Inwestycji i Rozwoju, który w grudniu 2016 zawarł z BGK umowę, powierzając bankowi, jako podmiotowi odpowiedzialnemu za realizację Projektu, zarządzanie środkami.

Instrumentem finansowym wdrażanym w celu realizacji powyższych założeń jest Pożyczka na rozwój turystyki, oferowana MŚP przez Lubelską Fundację Rozwoju. 

 

 

Masz Pytania? Napisz!
Imię i nazwisko
Twój E-mail
Telefon
Powiat
Treść wiadomości
token
© Biznes Pożyczka - 2012. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 69751