Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Pożyczka dla MŚP

 

Pożyczka dla MŚP to:

  • kwota pożyczki: od 5.000 zł do 1.000.000 zł
  • oprocentowanie: 1,87% (oprocentowanie stałe)
  • okres finansowania: do 5 lat
  • prowizja od udzielenia pożyczki: brak
  • wkład własny: brak

 

Dokumenty do pobrania kliknij tutaj

 

Pożyczka udzielana w ramach pomocy de minimis. Oprocentowanie pożyczek poniżej stawek rynkowych, zgodnie z zasadami udzielania pomocy de minimis, o których mowa w Rozporządzeniu Komisji (UE) nr 1407/2013 z dnia 18 grudnia 2013 r. w sprawie stosowania art. 107 i 108 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej do pomocy de minimis.
 

 

 

W ramach produktu możliwe jest finansowanie przedsięwzięć realizowanych na terenie województwa świętokrzyskiego, przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające siedzibę i prowadzące działalność na terenie województwa świętokrzyskiego.

 

Pożyczki udzielane są ze środków przekazanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego w związku z realizacją Umowy Operacyjnej "Instrument Finansowy - Pożyczka dla MŚP" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020

 

Zabezpieczenie spłaty - możliwe formy zabezpieczenia kliknij tutaj

Wzór umowy pożyczki preferencyjnej - kliknij tutaj
 

 

 

 

 http://www.przedsiebiorczeswietokrzyskie.pl/

 

 

Masz Pytania? Napisz!
Imię i nazwisko
Twój E-mail
Telefon
Powiat
Treść wiadomości
token
© Biznes Pożyczka - 2012. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 69751