Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Wzmocnienie kapitałowe Regionalnego Funduszu Pożyczkowego Lubelskiej Fundacji Rozwoju

Realizowany obecnie przez Lubelską Fundację Rozwoju projekt "Wzmocnienie kapitałowe Regionalnego Funduszu Pożyczkowego Lubelskiej Fundacji Rozwoju" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 (RPO WL), działanie 2.1 Instrumenty pożyczkowe i poręczeniowe dla przedsiębiorstw, poddziałanie 2.1.1 Dokapitalizowanie i tworzenie funduszy pożyczkowych. Więcej o RPO WL tutaj oraz tutaj.

 

Celem projektu jest zasilenie kapitałowe Regionalnego Funduszu Pożyczkowego LFR, które poprzez łatwiejszy dostęp do zewnętrznych źródeł finansowania przedsiębiorstw z Regionu Lubelskiego, zwiększy ich konkurencyjność i wpłynie na mobilizację aktywności gospodarczej regionu. Zasilenie Funduszu i jego operacyjna działalność przełoży się na wzrost zatrudnienia i poziomu kapitałów podmiotów sektora MSP, wzrost poziomu konkurencyjności, czy też większe zaangażowanie w działalność eksportową.

 

Kwota wsparcia: 104.598.554,39 PLN, w tym 93.278.551,41 PLN środki pochodzące z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

 

Masz Pytania? Napisz!
Imię i nazwisko
Twój E-mail
Telefon
Powiat
Treść wiadomości
token
© Biznes Pożyczka - 2012. Projekt i wykonanie - Freeline. Licznik odwiedzin: 69751